Jakiś czas temu zajrzałam na bloga Gadżety Kasi , spodobało mi się , że dostaję wiele paczek z różnych miejsc , firm fajne gadżety oraz ciekawe informatory. Bardzo mi się to spodobało , więc i jak napisałam kilka email o dostanie takich paczek , listów. Jakoś byłam na to sceptycznie nastawiona ale po jakimś czasie zaczęłam dostawać paczki , listy własnie z informacjami z różnych miejsc. Strasznie się ucieszyłam i teraz regularnie piszę do gmin , firm o gadżety . Mam uzbierane sporo gadżetów , map oraz pocztówek. 

Postanowiłam , że na moim blogu pojawią się posty związane z moim zbieraniem , pokaże wam co dostałam. Na pierwszy rzut idzie paczka od Gmina Sypniewo , dostałam od nich pocztówki , dwie fajne książeczki z wierszami z tego regionu , dostałam mapę, informator,smycz oraz długopis. 


Z Gminy Pawłosiów dostałam informator oraz pinsa. Z Makrsko dostałam pinsa,odblask oraz pocztówki . Z gminy Grabów pod Prosną dostałam długopis i pocztówkę. 

Z zamku Malbork dostałam sporo informatorów. 

Z Złotoryi dostałam długopis , informatory oraz pocztówkę. 

Z Masłów dostałam informator,odblask,pinsa oraz notes . Z Człopy dostałam informatory, pocztówki . Z czapliny dostałam informator oraz bleloczek. 

od biezpiecznystrazak.pl dostałam dłupopi,odblaski,podgrzewacze,odświeżacze powietrza.

Sporo paczka przyszła  z Mławy . Dostałam od nich odblaski,długopisy, smycze,informatory,pocztówki oraz notes. 


Dostałam również paczkę od fundacji AIDS. Dostałam od nich informacje na temat choroby , długopis, ołówek odblask , i podkładkę pod kubek. 
Od zespołu Pałacowy - parkowy w Rakoniewicach dostałam pocztówki , informatory .


Od Gminy Gryfice dostałam ołówek ,długopisy , flamastry , mini latarkę , breloczek oraz informator. 

Od Gminy Narol dostałam pocztówki oraz informatory. 

Sporą paczkę dostałam od Gminy Dopiewo . Dostałam od nich informatory , pocztówki , eko słomki, urządzenie do telefonu , eko bryloczek i podkładkę do książek i kubka. 

Od Państowych lasach dostałam informatory, ołówek. 


2 komentarze:

  1. Super i dziękuję za oznaczenie będę często odwiedzać ❣

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również lubię zbierać takie rzeczy - pocztówki, bileciki, broszury. Wszystko, co potem przypomina mi, gdzie byłam i co robiłam. Mam nawet wpis poświęcony swojemu zbieractwu, w moim wypadku pocztówkowym. :) Swego czasu bywałam na stronie postcrossing, która polegała na wymianie pocztówek z całego świata. Trochę się tego uzbierało, ale pamiątka z tego bezcenna!

    Pozdrawiam cię serdecznie!
    Book Prisoner

    OdpowiedzUsuń