Jestem po kursie na stylistkę paznokci.


Szczerze mówiąc nigdy,nie lubiłam chodzić do szkoły, nie lubię tłumów , hałasu . Jestem typem samotnika . Z jednej strony przebywanie wśród innych dobrze wpływa, ale ja jakoś tego nie odczuwałam , zawsze się chowałam w zakamarkach , żeby tylko nikt mnie nie widział. Były też lekcje indywidualne, ale to tylko dla osób, które tego bardzo potrzebują.
Wtedy , nie było szkoleń online , teraz takich szkoleń jest pełno. Dlaczego wolę szkolenie przez internet, a nie szkolenie stacjonarne? W szkoleniu stacjonarnym jest wyznaczony czas na naukę i do tego presja , że czegoś nie zdążę zanotować czy nie zapamiętam, w szkoleniu online mogę zając szkoleniu się spokojni , bez presji i nie mam wyznaczonego czasu. Czas szkolenia jest tylko dla mnie i nie ma koło mnie innych ludzi .

W internecie jest pełno takich szkoleń , szczególnie, teraz kiedy trwa pandemia , takich kursów jest pełno oraz są w dobrej cenie. Są to szkolenia z certyfikatem lub bez. Ja szukam takich szkoleń , gdzie mogę zdobyć certyfikat.

Jak wygląda takie szkolenie ? Tak jak pisałam wcześniej takie szkolenie nie ma wyznaczonego czasu, na naukę można poświęcić tyle czasu ile chcemy . Możemy powtarzać materiał ile chcemy. Gdy uznamy , że czujemy na sile, aby napisać test to po prostu go piszemy. Zazwyczaj test nie ma określonego czasu po zakończeniu testu powinniśmy dostać zaświadczenie lub certyfikat o ukończenie danego szkolenia.

Jakiś czas temu szukałam takiego szkolenia , gdzie będę mogła w domy , na spokojnie odbyć kurs. Znalazłam kurs stylizacji paznokci online.
Znalazłam w sieci kurs na stronie miraclenails.pl . Na tej stronie znajdziemy tylko szkolenia związane z paznokciami , ja wybrałam kurs Stylizacji paznokci.
Kurs zrobiłam dość szybko , ponieważ samo szkolenie było bardzo proste i przejrzyste.

 


9 komentarzy:

 1. Też jestem introwertyczka która lubi ciszę i spokój. Kursy mnie stresują bo zawsze wchodzi w edukację rywalizacja. Czytając Twój post przekonuje mnie to, ze można zrobić coś dobrego dla siebie w zaciszu domu. Pozdrawiam serdecznie Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. Również mam w planach kurs ,ale jakoś nie mogę się za to zabrać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki kurs to fajna sprawa :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Będziesz teraz pracować w zawodzie stylistki? Ja jestem samoukiem i od lat robię hybrydy (czasami żel), kiedyś akryl, ale robię tylko sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Co prawda nie w takim tematycznie szkoleniu, ale generalnie w szkoleniach bardzo lubię brać udział, mnóstwo wiedzy się zgarnia. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super. Fajnie, że się rozwijasz. To bardzo ważne. Sama też korzystam z takich kursów. Tak jak Ty lubię spokój, mogę się skupić na kursie i nikt mnie nie rozprasza. Jeśli czegoś nie rozumiem to mogę wrócić do tego, kiedy chcę i ile razy chcę.

  OdpowiedzUsuń
 7. gratulacje! edukacja jest ważna
  ps
  przed znakami interpunkcyjnymi nie daje się spacji

  OdpowiedzUsuń
 8. Też lubię różnego rodzaju szkolenia :) Choć ostatnio mam na nie mało czasu

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja sama nauczyłam się robić hybrydy, ale robię je tylko dla siebie

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Skucińska art , Blogger