Szczerze mówiąc nigdy,nie lubiłam chodzić do szkoły, nie lubię tłumów , hałasu . Jestem typem samotnika . Z jednej strony przebywanie wśród innych dobrze wpływa, ale ja jakoś tego nie odczuwałam , zawsze się chowałam w zakamarkach , żeby tylko nikt mnie nie widział. Były też lekcje indywidualne, ale to tylko dla osób, które tego bardzo potrzebują.
Wtedy , nie było szkoleń online , teraz takich szkoleń jest pełno. Dlaczego wolę szkolenie przez internet, a nie szkolenie stacjonarne? W szkoleniu stacjonarnym jest wyznaczony czas na naukę i do tego presja , że czegoś nie zdążę zanotować czy nie zapamiętam, w szkoleniu online mogę zając szkoleniu się spokojni , bez presji i nie mam wyznaczonego czasu. Czas szkolenia jest tylko dla mnie i nie ma koło mnie innych ludzi .

W internecie jest pełno takich szkoleń , szczególnie, teraz kiedy trwa pandemia , takich kursów jest pełno oraz są w dobrej cenie. Są to szkolenia z certyfikatem lub bez. Ja szukam takich szkoleń , gdzie mogę zdobyć certyfikat.

Jak wygląda takie szkolenie ? Tak jak pisałam wcześniej takie szkolenie nie ma wyznaczonego czasu, na naukę można poświęcić tyle czasu ile chcemy . Możemy powtarzać materiał ile chcemy. Gdy uznamy , że czujemy na sile, aby napisać test to po prostu go piszemy. Zazwyczaj test nie ma określonego czasu po zakończeniu testu powinniśmy dostać zaświadczenie lub certyfikat o ukończenie danego szkolenia.

Jakiś czas temu szukałam takiego szkolenia , gdzie będę mogła w domy , na spokojnie odbyć kurs. Znalazłam kurs stylizacji paznokci online.
Znalazłam w sieci kurs na stronie miraclenails.pl . Na tej stronie znajdziemy tylko szkolenia związane z paznokciami , ja wybrałam kurs Stylizacji paznokci.
Kurs zrobiłam dość szybko , ponieważ samo szkolenie było bardzo proste i przejrzyste.

 


14 komentarzy:

 1. Też jestem introwertyczka która lubi ciszę i spokój. Kursy mnie stresują bo zawsze wchodzi w edukację rywalizacja. Czytając Twój post przekonuje mnie to, ze można zrobić coś dobrego dla siebie w zaciszu domu. Pozdrawiam serdecznie Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. Również mam w planach kurs ,ale jakoś nie mogę się za to zabrać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki kurs to fajna sprawa :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Będziesz teraz pracować w zawodzie stylistki? Ja jestem samoukiem i od lat robię hybrydy (czasami żel), kiedyś akryl, ale robię tylko sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Co prawda nie w takim tematycznie szkoleniu, ale generalnie w szkoleniach bardzo lubię brać udział, mnóstwo wiedzy się zgarnia. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super. Fajnie, że się rozwijasz. To bardzo ważne. Sama też korzystam z takich kursów. Tak jak Ty lubię spokój, mogę się skupić na kursie i nikt mnie nie rozprasza. Jeśli czegoś nie rozumiem to mogę wrócić do tego, kiedy chcę i ile razy chcę.

  OdpowiedzUsuń
 7. gratulacje! edukacja jest ważna
  ps
  przed znakami interpunkcyjnymi nie daje się spacji

  OdpowiedzUsuń
 8. Też lubię różnego rodzaju szkolenia :) Choć ostatnio mam na nie mało czasu

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja sama nauczyłam się robić hybrydy, ale robię je tylko dla siebie

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja mam zdecydowanie za mało samozaparcia do takich kursów, ale zawsze podziwiam osoby, które je robią. Gratuluje!

  OdpowiedzUsuń
 11. Skoro lubisz to robić to fajnie, że ukończyłaś taki kurs :D Życzę dużo powodzenia w tym przedsięwzięciu :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajnie jak są takie kursy w tych czasach ponieważ jak wiadomo jest problem z covidem.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie jestem pewna czy akurat kurs stylizacji paznokci jest trafiony online. Wydaje mi się, że jednak kontakt na zywo ze specjalistą w tej sytuacji jest bardzo potrzebny.

  OdpowiedzUsuń
 14. Super teraz czekam na efekty Twojej stylizacjo

  OdpowiedzUsuń