Nie używam żadnych plastikowych grzebieni , czy też plastikowych szczotek. Ponieważ plastik nie sprzyja naszemu środowiskowi , używam ten drewniany grzebień bo jest eko oraz ma on wiele korzyści na naszych włosów. 

O to zalety drewnianego grzebienia . Jest on idealny na elektryzacje . Plastik przewodzi prąd a drewno nie. Podczas czesania plastikowym grzebieniem , możemy zauważyć , że włosy np. puszą. Podczas czesania drewnianym grzebieniami nasze włosy się nie puszą. Dzięki temu nasze włosy są w lepszej kondycji i są mnie podatne na uszkodzenia.

Kolejną sprawą to , że użytkowanie plastikowych szczotek są szorstkie dla naszej skóry , natomiast drewniane są milsze i delikatne. Drewniane nie pozadają żadnych ostrych boków , które mogły by zaszkodzić naszym włosom. 

Czesanie drewnianymi grzebieniami ma wiele korzyści , kolejnym z nich jest pobudzenie porostu włosia. .Czesanie takim grzebieniem to również masaż dla naszej głowy , podczas takiego masażu pobudzamy nasze cebulki i nasze włosy szybciej rosną. 

Kolejną sprawą podczas czesania odżywiamy nasze włosy. Pomagają one w naturalny sposób odżywić nasze włosy. Jeśli mamy problem z łupieżem , to masaż takim grzebieniem powinien eliminować łupież.  Ostatnią korzyścią jest to , że czesanie takim grzebieniem.  usuwamy brud , kurz,  


1 komentarz:

  1. Grzebieni już od dawna nie używam, bo preferuję szczotki do włosów,
    jednakże muszę przyznać, że ten drewniany całkiem fajnie się prezentuje :D
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń