Praca nad poczuciem własnej wartości.

 Budowanie własnej wartości może potrwać trochę czasu. Wiadomo , że nie powinniśmy się szybko poddawać . Na pewno efekt będzie rewelacyjny. Na pewno trzeba zaakceptuj siebie. Wtedy życie będzie łatwiejsze , a myślenie takie dobrze wpłynie na naszą psychikę . Po takim myśleniu na pewno będziesz silniejszy  , a żadna osoba nie podważy twojej  wiary. Kolejna sprawa to nie przejmować się zdaniem innych. Gdybyśmy się przejmowali każdą krytyką , byśmy chyba zachorowali na depresje i mieli załamanie nerwowe. Za bardzo też skupiamy się aby podobać się innych oraz bierzemy za bardzo do serca to co mówią. Uważam , że w tej kwestii , powinniśmy mieć też swój rozum i nie brać wszystkiego do serca.
Powinniśmy również , że nie ma na świecie nie ma ideałów. Każda ma jakieś wady oraz kompleksy . Nie powinniśmy patrzeć na innych , powinniśmy patrzeć na siebie.

Podsumowanie : Bądź sobą i nie przejmuj się opinią innych.

5 komentarzy:

 1. Niestety łatwo powiedzieć "nie przejmuj sie opinią innych", ale trudniej już wdrożyć to w życie,jak są osoby którym zależy na pozytywnej opinii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze będziemy w jakimś stopniu przejmować się opinią innych. Tacy już są ludzie, jednak nie można mieć na tym punkcie obsesji. Wszystko trzeba brać z umiarem

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawy temat ujęłaś chociaż Zawsze będziemy w jakimś stopniu przejmować się opinią innych
  ta jak koleżanka napisała tacy są ludzie niestety zapraszam do mnie https://izabelaszymura.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Grunt to dbać o swój komfort w zachowaniu szacunku do innych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Żeby to było takie proste...

  OdpowiedzUsuń