Sekrety Koreanek ( uroda)

 Wiesz , że możesz mieć promienną oraz nieskazitelną cerę w zasięgu ręki. W tej książce dowiemy się jak Koreanki dbają o cerę.
W  Europie mówi się głównie na temat problemów zmarszczek oraz niedoskonałości cery. Żeby zatuszować używamy kosmetyki, które dobrze nie wpływają na cerę, chodzi mi tu o makijaż, gdzie jest nakładany kilkoma warstwami.
Nasze sąsiadki Koreanki od dawna wiedzą , że takie podejście jest złe. Podobno ich metoda pielęgnacji gwarantuje efekty.
Jest to książka a bardziej poradnik młodej kobiety , która opowiada o swojej cerze oraz metodzie pielęgnacji jaką stosuje , aby mieć piękną cerę. Naszą autorką oraz bohaterką jest Charlotte Cho . Piszę książkę na własnym przykładzie demontuje mit , że dobra cera to efekt genów . Udowadnia , że ładną cerę pomożemy mieć o d właściwej pielęgnacji. W książce znajdziemy przepisy aby pozbyć się trądziku  oraz mieć fajną , promienną cerę.


16 komentarzy:

 1. Ciekawa książka :) Nie miałam jeszcze okazji jej czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta książka mnie bardzo interesuje i chętnie ją przeczytam. Poza tym w moich kosmetykach ostatnio gości coraz więcej koreańskiej pielęgnacji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam kilka urodowych książek, ale ta nie znalazła się w mojej kolekcji

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam kiedyś o tej książce. Przeczytałabym ja nawet z ciekawości bo Koreanki nigdy wiem nie starzeją :p

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie interesowały mnie poradniki. Nie czytałam takich książek za to koreńska pielęgnacja już owszem

  OdpowiedzUsuń
 6. mam te pozycję! ale szczerze nie czytałam jej ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygląda na ciekawą książkę. Może się spodobać mojej siostrze ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Koreańska uroda bardzo mnie interesuje. Poradnik musi być ciekawy

  OdpowiedzUsuń
 9. dostałam ją na urodziny już dawno temu (niedługo po tym, jak wyszła) i byłam zadowolona czytając ją. Jednak nie każda rada się u mnie sprawdza i musiałam spróbować róznych rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam podobną książkę i zmieniła moje spojrzenie na koreańską pielęgnację o 180 stopni. Bardzo się z tego cieszę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kupiłam ją kiedyś siostrze na prezent i bardzo ją chwaliła.

  OdpowiedzUsuń
 12. Sama miałam okazję poznać tę książkę i jest naprawdę bardzo wartościowa, wiele się z niej dowiedziałam o pielęgnacji :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ciekawe metody, sama stosowałam niedawno cały zestaw kosmetyków inspirowany Korean Beauty, jednak dla mnie ich rytułały sa zdeydowanie za długie

  OdpowiedzUsuń
 14. Mam w planach przeczytanie tej książki. Koreańska pielęgnacja jest bardzo popularna, a postępowanie zgodnie z zasadami na prawdę daje efekty.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Skucińska ART , Blogger