marca 28, 2021

Pszczółki już latają.

 

Ostatnio nie mogę się zdecydować , co chce prowadzić lub chyba mój zapał gdzieś zgasł . Nie wiem czy blogować , czy nagrywać filmiki, czy raczej z oboje dać sobie spokój. Ale nagrywanie mi ni idzie, nie mogę patrzeć na siebie ,uważam , że nie jest ładna a co do bloga , to do prowadzenie strony mnie bardzo ciągnie , chyba jestem trochę uzależniona od blogowania. Plusem pisania bloga , jest to , że poprawił mi się styl pisania oraz poprawiła mi ortografia. Więc zostanę przy blogowaniu.

Tym razem zapraszam was do fotorelacji zdjęć z ogródka , tym razem skupiłam się aby sfotografować pracującą pszczółkę. 
11 komentarzy:

 1. Czasem tak już bywa, że brak weny do blogowania... Ja również mam problem z nagrywaniem, jakoś średnio czuję się na kamerze, wiecznie uważam, że mogłoby coś lepiej wyglądać, lub mogłam coś inaczej powiedzieć... Póki co też skupiam się na blogowaniu, po małej przerwie. Powodzenia ci życzę!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. To niesamowite jak szybko słońce jest w stanie wybudzać owady. Uwielbiam ich bzyczenie w powietrzu i jak zapylają kwiaty na jabłoniach czy wiśniach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdy tylko mogę, pomagam pszczołom - daję im wodę z miodem, by odnowiły swoje siły!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaka ona jest urocza <3
  Nie rezygnuj, nawet jeśli napada Cię brak zapału. To się będzie niestety zdarzać nagminnie, ale ważne jest, by się temu nie poddawać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepięknie uchwyciłaś tą pszczółkę na zdjęciach :D
  Piękne fotografie :D Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wczoraj w moim ogrodzie miałam podobny atak pszczół na kolorowe kwiaty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś marzyło mi się by połączyć blogowanie z prowadzeniem kanału na yt. Po jakimś czasie przeszło mi z nagrywaniem i skupiłam się tylko i wyłącznie na pisaniu :)

  Co do pszczółek - widziałam w zeszłym tygodniu :D
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 8. jeden z najprzyjemniejszych wiosennych widoków, uwielbiam! i właśnie przypomniałaś, że muszę zrobić nowe poidełka :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam obserwować jak pszczółki sobie latają z kwiatka na kwiatek. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kilka dni temu obserwowałam z dziećmi pszczoły, a dziś obudził nas śnieg.

  OdpowiedzUsuń