Myślę , że motywacja i cel jest bardzo ważny aby coś osiągnąć . Każdy z nas powinien wyznaczyć sobie cel oraz mieć motywację do dalszego działania.
Celem i motywacja może być tak naprawdę wszystko  , to już od nas zależy tak naprawdę co chcemy osiągnąć. 
I ja mam cele i mam motywację . Mam kilka osób które  mnie motywują do dalszego działania .
Moim celem jest aby schudnąć aby czuć się lepiej , bo jak narazie tego nie czuję (mam bardzo słabą samoocenę ) . Drugim moim celem jest aby mieć lepszą kondycję i być zdrowszym .
Moją motywacją to ludzie a bardziej strażacy i strażaczki , kolejną osobą jest mój dobry przyjaciel Janusz  oraz inne osoby które mnie wspierają i więżą we mnie .
Kolejną inspiracja, czy też motywacją jest zakup własnej domeny. Postanowiłam , że kupię własną domenę i zrobię to jak się należy . 
Jeśli w rok nic się nie zmieni , poprostu ją nie przedłuże . Więc czeka mnie sporo pracy aby zmienić siebie i przedewszytkim czuć się lepiej .
Już zaczęłam od małych kroków,  staram się jeść zdrowo oraz się więcej ruszać .
Lubię ćwiczyć w zaciszu treningowym , nawet nie lubię siłowni gdzie są tłumu . W obecnym czasach gdzie są zamknięte,  nawet mi to na rękę .

Gdzieś przeczytałam ,że żeby być fit nie trzeba stosować jakiś diet , nie trzeba się katować jakimiś ćwiczeniami . Wystarczy aby jeść zdrowo oraz ćwiczyć na swoich zadach . Wystarczą małe kroczki aby coś dla siebie zrobić i tego na razie się trzymajmy a potem się zobaczy.
Torebkę którą wam pokazuje to rowerek oraz skrót od mojego imienia sama namalowałam. Wiem , talentu nie mam ale każde własne rękodzieło jest dobre. Czemu rower jest ? Niebawem się przekonacie 

17 komentarzy:

 1. W zdobyciu większej samooceny pomogło mi bieganie z koleżanką. Nie chciałyśmy do tego podejść na zasadzie, żeby siebie katować, bo musimy schudnąć. Oczywiście schudnięcie też było celem, ale ważniejsze od tego było to, że czułyśmy się po tych biegach lepiej, więcej było w nas pozytywnej energii. Koleżanka potem nie miała zbytnio czasu na biegi, więc sama je kontynuowałam, ale zdecydowanie sama bym się raczej tego nie podjęła, bo się po prostu wstydziłam. Na chwilę obecną biegam jedynie na orbitreku, co również polecam. Torba bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I trzymam kciuki za osiągnięcie obranych celów :D

   Usuń
 2. Jestem przekonana, że to właśnie małe kroki prowadzą do wielkich sukcesów. Łatwiej tak wytrwać w postanowieniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto mieć w życiu inspiracje i cel. Życzę powodzenia w dążeniu do wyznaczonych celów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko się zgadza. Cele są bardzo ważne. A motywacja w życiu nadaje mu sens.

  OdpowiedzUsuń
 5. Do wyznaczonych celów zawsze warto dążyć, a motywacja tylko temu pomaga :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna ta torba, bardzo ładnie namalowałaś :) Trzymmam kciuki za realizację Twoich celów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Racja,male kroczki to juz poczatek sukcesu. Tez tak uwazam, ze nie trzeba aiw katowac :)

  OdpowiedzUsuń
 8. I tak trzymać, bardzo rozsądne zasady :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super, że masz osoby, które Cie wspierają to bardzo ważne. Zwłaszcza dla osób ze słaba motywacją-doskonalę Cię w tym rozumiem. Jednak widzę, żę Ty masz mega postanowienia i takie zaparcie :) ja sama mam z tym problem, jak mam cel ale brakuje mi kogoś kto mnie wspiera w tym to powiem, że nie mogę sobie z tym poradzić..

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie ostatnio bardzo brakuje zarówno motywacji, jak i inspiracji. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się czasami zdarza. Aura pogody również tego nie ułatwia.

   Usuń
 11. Bardzo się cieszę, że masz motywację i są w Twoim otoczeniu osoby, które Cię dopingują. Tak trzymaj!!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Super, że jest tyle osób, które wspierają Cię i motywują. Zaciekawiłaś mnie też o co chodzi z tym rowerkiem. Mam nadzieję, że niedługo się dowiem wszystkiego.

  OdpowiedzUsuń
 13. Super, najważniejsze to mieć motywację i osoby w otoczeniu, które nas wspierają. Życzę powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. ja zaczęłam od małych kroków i tak idę do przodu, nie zawsze jest dobrze, ale nie narzekam na długoterminowe efekty :-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Warto zacząć wierzyć w siebie i swoje możliwości. Dzięki temu wszystko łatwiej idzie i nawet małe kroki cieszą, bo cel i tak się zdobędzie.

  OdpowiedzUsuń